אודות

_

חברת TaxMas היא אחת החברות הגדולות והמובילות בתחום החזרי המס. צוות העובדים בחברה צברו ניסיון וידע רב והם פועלים מתוך אמונה כי לאזרח הישראלי מגיע לקבל מרשויות המס את הכספים המגיעים להם.

החברה הוקמה על ידי רואה חשבון ותיק אשר מכיר את כל החוקים ואת כל התקנות המזכות את העובדים בישראל בהטבות מס.

מתוך היכרות עם סבך הבירוקרטיה הכרוך בבקשה להחזר מס ואת הפחד הטבוע ברוב האנשים מהתעסקות עם גורמי המס החלטנו להעניק פתרון קל, פשוט ויעיל, לשכירים בארץ אשר משלמים את מלוא חבות המס, אך אינם מכירים את האפשרויות ואת הדרכים החוקיות לקבל החזרי מס בגין תשלום יתר של מיסים.

הצלחות החברה בסיוע לקבלת החזרי מס עומדים על תשעים ושלושה אחוזים. יש לנו לקוחות רבים ומגוונים, החל מגופים ציבוריים, חברות הייטק, מורים, רופאים, אנשי עסקים ועד לאזרח הקטן אשר משלם את המיסים הנדרשים , אך אינו מודע להטבות המס המגיעות לו.

צוות העובדים יסייע לכם באיסוף כל המסמכים הנדרשים בדיסקרטיות ובמקצועיות ויעמיד לרשותכם את כל הידע שנצבר בחברה במשך למעלה משני עשורים של עבודה בתחום החזרי המס.

צרו אתנו קשר ובואו לבדוק האם גם לכם מגיעה הטבת מס המזכה אתכם בהחזר כספי. אל תהססו, רבים הסיכויים כי בתוך חודשיים עד שלושה תשמחו לגלות סכומי כסף גדולים בחשבון הבנק שלכם.

אנו מחוברים למחשבי מס הכנסה ונוכל לעקוב אחרי כל תהליך החזר המס עד להפקדת הכסף בחשבון הבנק של הלקוח.

למה גם לכם כדאי להצטרף אל אינספור הלקוחות של חברת "TaxMas"?

בגלל המוניטין והניסיון של החברה. מי שמכיר את העולם של מס הכנסה יודע שפקידי המס מתייחסים בצורה חיובית יותר כאשר הבקשה להחזר המס מוגשת על ידי חברה בעלת מוניטין שרכשה שם טוב בתחום. כאשר החברה צברה מוניטין, פקידי המס מאמינים לה ונוטים להיענות לבקשות של בחיוב.

בגלל האמינות של החברה – כאשר אתם בוחרים חברה שתסייע לכם בבקשה להחזר מס אתם מפקידים בידיים שלה את כל הסודות הכלכליים והפיננסים שלכם. אף אחד לא יהיה מעוניין להפקיד את הנתונים הפיננסיים האישים שלו בידי חברה לא אמינה.

אנחנו בחברת "TaxMas" ידועים כחברה רצינית, אמינה ואחראית. הלקוחות שלנו לא מהססים להפקיד בידינו את כל הסודות הכלכליים שלהם כי הם סומכים על האמינות, על היושרה ועל הידיעה שאנו לא נשתמש בנתונים למטרות זרות, אלא נעשה בהם שימוש רק כדי לקבל החזר מס כמה שיותר גבוה ללקוחות שלנו.

בגלל המחירים האטרקטיביים שגובה החברה. אל תתפתו לחברות הגובות סכומי כסף גבוהים כשכר טרחה עוד לפני שהתחילו בעבודה. בחברת "TaxMas" תידרשו לשלם רק לפי ההצלחה. רק כאשר תקבלו את החזרי המס, תשלמו לנו אחוז מסוים מגובה ההחזר בהתאם לתנאים שיפורטו בעת חתימה הסכם העבודה. אם תקבלו החזר מס קטן, תשלמו לנו מעט, אך אם תקבלו החזר מס גדול ומשמעותי, יהיה שווה לכם לשלם לנו מעט יותר.

לפני שאתם בוחרים חברה כדאי לכם לערוך סקר שווקים ולהשוות נתונים על בסיס נתונים שווים. אינספור לקוחותינו ישמחו להעיד על השירות המקצועי, על הידע, על המחירים האטרקטיביים ועל אחוזי ההצלחה שלנו!

כי אנו מבצעים בדיקת זכאות מקדימה שבמסגרתה נוכל לדעת האם אתם זכאים להחזר מס או שלא. הודות לבדיקה לא תידרשו לבזבז זמן יקר באיסוף מסמכים, בפגישות ובהתרוצצויות שונות ולחוות עוגמת נפש רבה אם וכאשר תקבלו תוצאות שליליות מרשויות המס.

חייגו עכשיו